شماره :
194
دوشنبه 1401/10/19 02:10

فودیسا

راهکاری ساده واقتصادی برای تامین غذای کارکنان شرکت ها و سازمان ها

فودیسا، راهکاری ساده واقتصادی برای تامین غذای کارکنان شرکت ها و سازمان هایی است که به دنبال افزایش بهره وری , بهبود کار تیمی و خلاقیت هستند.

فودیسا وابسته به هلدینگ ارزش آفرینان میثاق صدرا مفتخر است به عنوان یکی از بروز ترین و کارآمد ترین تیم های ارائه دهنده خدمات تامین غذای شرکت ها و سازمان ها در سال 1390 پا به عرصه گذاشته و با ایجاد ارزش افزوده گسترده در این حوزه با بهترین کیفیت و فرآیند بهداشتی در حال ارائه خدمت به مشتریان محترم می باشد.
فودیسا مجموعه کاملی از پلتفرم اختصاصی سفارش آنلاین و آشپزخانه های صنعتی در سطح شهر تهران جهت ارائه خدمات سریع و با کیفیت به کاربران خود می باشد.

در حال حاضر اکثر برنامه های غذایی گران هستند. فودیسا برای کارفرمایان به طور منحصر به فردی کم هزینه می باشد، زیرا مدل اصلی کسب و کار ما بر روی کلید واژه کارمندی متمرکز است؛ این امر شرکت ها را در موقعیتی قرار می دهد که مزایای مقرون به صرفه ای را برای کارکنان خود فراهم کنند.
برای شرکتهایی که میخواهند به وعده های غذایی کارمندان خود یارانه بدهند، مدل مالی هوشمند فودیسا این امکان را فراهم آورده است.

کاربران تنها با چند کلیک ساده می توانند به راحتی از بین بیش از 10 عنوان سرفصل غذایی در روز، سفارش خود را ثبت نمایند.
ما در فودیسا با استفاده از چندین سال تجربه فعالیت در صنعت رستوران و سفارش آنلاین غذا پاسخی جامع به مسئله تامین غذای شرکتی و سازمانی میدهیم.https://foodisa.ir/

افزودن دیدگاه جدید

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 کد پستی : 1586854916

     

 

X