با شروع تابستان و به مناسبت عید سعید غدیر، امسال هم مسابقات پر هیجان PES 2021 به صورت جام حذفی مابین 22 نفر از همکاران قرعه کشی و برگذار شد. این مسابقات مرحله مقدماتی تک بازی و در مراحل یک هشتم تا نهایی به صورت رفت و برگشتی بود و امروز هم مسابقه فینال در ساعت اداری و همراه با پذیرایی از همه همکاران به بهترین نحو ممکن انجام و به افراد اول تا سوم جوایزی تقدیم شد.

با تصمیم مدیران شرکت و در راستای بیشتر شدن روحیه کاری، در اردیبهشت ماه اولین قرار سینمایی بین اعضای تیم شکل گرفت و همگی در ساعت کاری و بدون نیاز به مرخصی، به تماشای فیلم کمدی فسیل در پردیس سینمایی آزادی رفتیم و ساعات شادی رو در کنار هم گذراندیم.
با آرزوی تداوم این برنامه ها

در کمال تأسف باخبر شدیم همکار خوش اخلاق و دوست داشتنی ما، سید امید حسینی پس از تحمل دوران سخت بیماری دار فانی را وداع گفتند.

این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم وهمکاران ایشان تسلیت عرض می‌نماییم …

و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده، و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.

آقای فلاح با اهدای هدایای ناقابلی به پرسنل متولد شهریور ماه تولد بچه ها رو تبریک گفتند. همچنین فینال مسابقات فاطرکاپ برگزار شد که آقای بهروزی به عنوان برنده مسابقات انتخاب شدند.

نفرات برتر فاطرکاپ:
1- محسن بهروزی
2- محمد حسن فلاح
3- مانی محمدی
4- سجاد میرجعفری

در سال 1400 فاوین با هدف افزایش کارآمدی و بهره وری شرکت اقدام به افزایش نیروی انسانی و همچنین پروژه های خود کرد که در این بین می توان به پروژه هایی نظر بازی آنلاین آقاجون، سامانه بیت و گیفت و سامانه جامع لجستیک اشاره کرد.

تولد سه سالگی سحاب مهمترین محصول فاوین و جلسه آخر سال آقای فلاح با پرسنل محترم
به تیم فاوین ملحق شوید
جشن تولد بهمن ماه کارمندان فاوین

در شرکت فاوین بچه ها در زمینه گیم و تفریح هم دیگه رو به چالش می کشن و همین میشه چهارشنبه های هر هفته بچه ها دو سه ساعتی بعد از تایم اداری در شرکت میمونن و با کانتر از هم پذیرایی می کنن.

 

برگزاری جلسه فصلی فاوین توسط مدیر عامل

#فرصت_همکاری

ما داخل تیم توسعه شرکت دانش بنیان فاوین نیاز به برنامه نویس ارشد PHP داریم (تهران - حضوری - تمام وقت)

❇️ اگر دنبال بهبود شرایط کاری خودتون با حقوق و مزایای بهتری هستید، پس زمان مناسبی هست که رزومه تون رو برای ما ارسال کنید

بازی موبایل جدید ساخته شده توسط برنامه نویسان شرکت فاوین
سرانجام امکان همگام‌سازی تاریخچه چت‌ها و استفاده از واتساپ در چند دستگاه به صورت هم‌زمان دردسترس عموم قرار گرفت.
با آماده شدن کمپانی ProShares برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس ، انتظار می رود که دیگران به دنبال بررسی پیشنهادات اضافی SEC(کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا) باشند.

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 کد پستی : 1586854916

     

 

X