شرکت فاوین (فاطرتجارت عصر نوین) یک شرکت فعال در حوزه سامانه‌های مالی و فین‌تک، توسعه نرم افزار و سخت افزارهای حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد که با بهره‌مندی از متخصصین و افراد نام آشنای حوزه فناوری اطلاعات با هدف پژوهش، تحقیق و توسعه و انجام پروژه‌های ملی و بین المللی، در موضوعات نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است. این مجموعه با ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق بخشی به تولید و اشتغال در فضای کسب و کارنوین در حوزه خدمات فناوری اطلاعات قصد دارد گام بزرگی در تجارت ملی و بین الملل بردارد.

 

 

تاریخچه ی شرکت

شرکت فاوین (فاطرتجارت عصرنوین) با هدف حضور مداوم و موثر در بازارهای جهانی و فعالیت اقتصادی در امور تجارت و بازرگانی تاسیس گردید. تمرکز این مجموعه، نگاه به بازارهای جهانی و تلاش برای گسترش حضور در بازارهای جهانی بوده و در جهت رسیدن به این مهم با ایجاد همکاری ها بین این بازار ها جایگاه خود را در بازارهای جهانی ثابت و استوار نموده است این مجموعه با کادری مجرب و کارشناسانی خبره برآن است که خدماتی با استانداردهای جهانی عرضه کند و هیچ گاه کمیت را به کیفیت ترجیح ندهد. شرکت فاوین با کسب گواهی دانش بنیان، زنجیره‌ای متصل بین ایده و فناوری ایجاد کرده است که موفق شده‌ است راهنمای ایده‌ها در راه رسیدن به فناوری باشد و برخی اوقات نیز، ایده خود را به فناوری تبدیل نموده است.

 

 • تاسیس : 1397
  شرکت فاطرتجارت عصرنوین در تاریخ 1397/07/30 به شماره ثبت 528884 فعال در حوزه بازرگانی، توسعه دهنده کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی تاسیس گردید.
   
 • هیات مدیره
  جناب آقای علی فلاح عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فاوین (فاطر تجارت عصر نوین) و آقای محمد حسین فلاح و آقای حسین رضایی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند.
   
 • گسترش زمینه فعالیت : 1398
  شرکت فاوین (فاطرتجارت عصرنوین) با هدف زندگی هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر، با تمرکز بر توسعه و ارتقای خدمات نرم افزاری و سخت افزاری زمینه فعالیت خود را گسترش می دهد.
   
 • گسترش فضای کاری در موقعیت جدید : 1399
  با توجه به گسترش فعالیت و اعضاء شرکت و نیاز به فضاهای جدید، شرکت در اواسط سال 99 به ساختمان جدید با فضای وسیع منتقل با چشم انداز توسعه‌ی بیشتر منتقل گردید.

 

 

 

فرهنگ کاری

کارکنان فاوین با ارزش‌ترین دارایی شرکت هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما در فاوین می‌کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎‍مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند. فضای صمیمانه و به دور از آلایش‌ فاوین ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیط سازمان را به محیطی گرم و خودمانی تبدیل می کند، محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری است. جو شرکت به واسطه افراد خوبی که در آن کار می‌کنند بسیار صمیمی است. هیچ‌وقت حق کسی خورده نمی‌شود و همه عادلانه برخورد می‌کنند. افرادی برای‌مان ارزشمند هستند که به شرایط کنونی‌شان عادت نکنند و قانع نشوند؛ همواره به دنبال انجام کاری خاص و تأثیرگذار باشند. تمام کارکنان فاوین در کارشان نهایت انرژی، خلاقیت و اشتیاق را به خرج می‌دهند. کیفیت کار افراد با مدرک تحصیلی یا سابقه کار آن‌ها سنجیده نمی‌شود و مهم عملکرد، دانایی، توانایی‌ و قابلیت آن‌ها برای نگاه کردن به مسائل از جنبه‌های مختلف است. ما در فاوین تیم جوان و شادابی هستیم که در مورد محصولاتمون خیلی اشتیاق و هیجان داریم! همین اشتیاق زیاد باعث شده که بخواهیم هر روز حرفه‌ای‌تر و متخصص‌تر از روز قبل باشیم. پس دوست داریم چیزهای جدید یاد بگیریم و اونا رو حتی به بقیه اعضای تیممون هم یاد بدیم.

 

مزایای همکاری

حال خوب اعضای تیم یکی از مهم‌ترین اولویت‌های تیم ماست. به همین دلیل ساعت کاری اعضای فاوین منعطف است.  فاوین تمامی مزایای ابتدایی کار را برای همکاران فراهم می‌کند. ما به کار گروهی اعتقاد داریم و اطمینان داریم که تفکر جمعی همواره نتایج بهتری را رقم خواهد زد و به هیچ عنوان از تغییر و بلندپروازی نمی‌ترسیم، زیرا همگی به این باور رسیده‌ایم که راه پیشرفت از تغییر می‌گذرد و تغییر فقط با کار تیمی رخ می‌دهد. در فاوین هر روز با مسائل و چالش‌های واقعی مواجه میشی که میتونی با خلاقیت و ایده‌پردازی های خودت اونها رو حل کنی. پیشرفت شخصی تو یعنی پیشرفت فاوین؛ پس برای پیشرفت کردنت با همدیگه برنامه منسجم و عملی برات تنظیم می‌کنیم و بعد عملکردت رو ارزیابی می‌کنیم و بهبودش می‌دیم. ساعت کاری منعطفه و پرداخت حقوق به موقع انجام میشه درکنار اون بیمه هم میشی. دسترسی راحت به مترو داریم و اگه ماشین هم داری میتونی از پارکینگ شرکت استفاده کنی.
 

 

ما در فاوین:

 

 • با ژرف‌نگری به‌ مسائل می‌پردازیم.
 • پیش‌قدمی، مسئولیت‌پذیری و تعهد از ویژگی‌های بارز ماست.
 • در عین وابستگی حداقل به‌یکدیگر، با هم بسیار هم‌سو و هم‌مسیر هستیم.
 • مشتاقیم که چابک بمانیم و به‌سرعت هم یاد بگیریم.
 • با آغوش باز از تغییر و تحول استقبال می‌کنیم.
 • به صداقت و شفافیت باور داریم.
 • می‌دانیم که برای ایجاد اعتماد باید آن را خودمان بسازیم.
 • همواره مشتاقیم شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش دهیم و از آن بهره‌ بگیریم.
 • برای ایجاد بهترین تیم، بهترین‌ها را جذب می‌کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 کد پستی : 1586854916

     

 

X